Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Ми підготуємо Вас до таких іспитів:

·        IELTS
·        TOEIC
·        TOEFL
·        FCE
·        CAE
·        GMAT

IELTS
(International English Language Testing System). Іспит IELTS – це тест з професійного володіння мовою для тих, у кого англійська не є рідною мовою. Іспит виявляє рівень володіння мовою тих, кому вона потрібна для роботи або навчання. Бали, отримані за тест, визначать Вашу можливість спілкуватися в академічній, робочій або побутовій сфері. Багато коледжів, університетів, організацій, урядових установ в англомовних країнах використовують тест IELTS для прийняття на роботу або навчання. Тест IELTS існує у двох форматах - академічному та загальному.
Академічні модулі оцінюють Ваші можливості навчатися, використовуючи англійську мову у вищих навчальних закладах, або на післядипломному курсі. Зарахування на багато з цих університетів та коледжів базується на результатах цього модуля.
Модулі загальної підготовки оцінюють можливості використання мови в більш широкому соціальному та культурному контексті. Загальний модуль підійде, якщо Ви їдете в англомовну країну для завершення середньої освіти, отримання досвіду роботи чи для навчання (крім університетського). Здавання цього модуля є обов’язковою еміграційною вимогою при виїзді до Австралії, Канади та Нової Зеландії. Загальний тренувальний модуль пропонується не у всіх центрах тестування.

TOEIC®
(Test of English for International Communication) – Тест з англійської мови для міжнародного спілкування, призначений для тих, для кого англійська не є рідною мовою. Він оцінює здібності до використання мови в повсякденній роботі. Бал за іспит демонструє, наскільки успішно Ви можете спілкуватися по-англійськи з іноземцями на робочі теми. Компанії та підприємства в усьому світі використовують результати іспиту TOEIC® при прийомі на роботу, просуненні по службі та для подальшого професійного навчання.

CAE
(Certificate in Advanced English) – іспит для високого рівня знання англійської, складений для не-носіїв мови. Іспит виявляє можливості володіння англійською людей, яким потрібно користуватися мовою у будь-яких повсякденних ситуаціях життя.
Ваш бал з іспиту САЕ демонструє Ваші здібності до спілкування в суспільних ситуаціях, а також в діловому та академічному оточенні. Коледжі, університети, компанії та урядові організації в англомовних країнах використовують бал іспиту САЕ для оцінки придатності людей на посади та для зарахування на курси в університетах та коледжах.

TOEFL
(Test of English as a Foreign Language). Тест TOEFL® вимірює можливості в англійській мові людей, яким вона потрібна для роботи чи навчання а академічному середовищі. Ваш бал з тесту TOEFL® показує, як добре Ви можете використовувати англійську мову для розуміння і висловлювання ваших ідей з предметів, що вивчаються. Багато коледжів, університетів, компаній та урядових організацій в англомовних країнах використовують бал іспиту TOEFL® для оцінки придатності людей на посади та для зарахування на курси в університетах та коледжах.

FCE
(First Certificate in English) – це екзамен для не-носіїв мови на володіння англійською на середньому рівні. Він оцінює можливості спілкування англійською мовою в повсякденних робочих ситуаціях. Екзамен FCE також стане гарною підготовкою до наступних екзаменів з англійської мови вищих рівнів (наприклад, САЕ). Екзамен FCE визнається університетами, коледжами, роботодавцями та професійними організаціями в усьому світі.

GMAT
(Graduate Management Admission Test) (вимовляється «джі-мет») – це стандартизований тест для вимірювання природних здібностей до успішного навчання на бізнес-спеціальностях післядипломних університетських програм. Як правило, школи бізнесу використовують цей тест як один з багатьох критеріїв відбору для зарахування на програми МВА. Є багато пунктів складання екзамену GMAT в США, Канаді та по всьому світі. В Північній Америці та в багатьох інших країнах екзамен складається через комп’ютерну мережу. В тих країнах, де немає широкої системи комп’ютерного забезпечення, екзамен приймається або в тимчасово комп’ютеризованих пунктах, або у вигляді друкованих документів (проводиться один або два рази на рік) в місцевих центрах тестування. За станом на 2007 рік стандартна ціна на складання іспиту в усьому світі була $250. GMAT оцінює основні мовні, математичні та аналітичні письмові здібності претендента, що він отримав за весь період його навчання та роботи. Тест GMAT не визначає специфічні знання в бізнесі, навички роботи чи суб’єктивні якості, як то мотивація, творчий підхід чи навички між особового спілкування. Якщо англійська мова не є рідною мовою претендента, він все рівно може здати іспит успішно. Тем на менш, результати екзамену GMAT можуть не зовсім об’єктивно відображувати здібності претендента, рідною мовою якого не є англійська. Бізнес-школи з великим відсотком іноземних студентів зазвичай приймають абітурієнтів з нижчим результатом тесту GMAT.
Результати екзамену GMAT є дійсними на протязі 5 років (в більшості організацій) починаючи з дати складання іспиту до дати зарахування до ВУЗу (а не до подання заяви). Школа бізнесу Стенфордського університету на своєму сайті пропонує „калькулятор результатів тесту”, який може знадобитися для підрахування строку дійсності сертифікату GMAT.

Перед початком курсу претенденти тестуються, щоб впевнитися, що обрано вірний екзамен. Абітурієнти проходять співбесіду та отримують консультацію з приводу їх перспектив. Студенти отримують контрольні роботи для перевірки успішності, курс передбачає індивідуальні заняття та випускні іспити.

{smooth-scroll-top}

 

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті