Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
НАШІ КНИЖКИ
ВИ можете придбати посібники для вивчення англійської мови, розроблені та видані нашою школою.

PREPOSITIONS (by Dr. Sean Dindar)

Одна із найбільш розповсюджених помилок при вивчені англійської мови - неправильне використання прийменників. Цей посібник написаний для людей, що розмовляють російською мовою і автор буде намагатися дати точний переклад російських прийменників на англійську мову. Прийменники в російській мові, що вживаються у різних відмінках, мають різноманітні аналоги в англійській мові.Ось чому, не знаючи точного перекліду російського прийменника, можна випадково заплутати свого англійського співрозмовника. Посібник надрукований у вигляді таблиці та розраховано на студентів від початкового до середнього рівня вивчення англійської мови.
Ціна: 35 грн*


A GLIMPSE OF BRITAIN (by Dr. Sean Dindar)

Цей буклет не тільки надасть Вам скорочену інформацію про Великобританію (Об'єднане королівство Британії та Північної Ірландії), але й допоможе Вам покращити ваші навички читання.
Він складається з коротких текстів, прочитаних носієм мови. Слухаючи їх, Ви будете мати можливість ближче познайомитися з вимовою багатьох слів, які Ви вже вивчили та приготуватися відчути всю мелодійність англійської мови.
В комплект входит CD

Ціна: 45 грн*

 

 

SHORT CUT General Course of English (by Dr. Sean Dindar)


Ціна: 70 грн*

 


A Concise Grammar of English

 

Ціна: 75 грн*

*У віртість не входить ціна доставки

Ціна доставки: 30 грн.

{smooth-scroll-top}

 

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті